Aktualizace stránek !!!!!!!!!!!!!

20. listopadu 2006 v 2:52 | JAROSLAVA ŠULCOVÁ
Vítáme na našich stránkách , každého psího přítele a přejeme příjemné posezení u našich aktualizací :-))))))
Tak ,taky bych Vám chtěl říct něco já, samozřejmě Andy ,protože jsem nejstarší a tak moje slovo musí být první . Myslím si ,že panička doplnila spoustu krásných fotek ,kde nám to samozřejmě sluší , jak mě Andymu ,tak i té demoliční četě na kterou se od mala volá jménem Tristan. Dále, je zajímavé naše hodnocení ,spoustu srandiček co doma děláme a taky naši málý kamarádi,to jsou taky čísla ,myslím tím ty dvounohé štěňata nebo jak se jim říká.Obvzláště , ve složce listopad , tak tam toho jako je ,to můžu potvrdit ,než to tam panička napsala , dostal jsem o hodinu později večeři.Takže jsme se domluvili, že teď už to bude dopisovat průběžně, protože hlad je hlad ,že?
No, prosím to byla doba ,taky jsem tu já přece , ten nádherný modrý pejsek ,hodný, milý,poslušný a na věky oddaný pánům , ne tobě Andyne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co k tomu říct , je to jen bledá závist,naopak mi sežere , teda sní veškerý příděl,abych náhodou nepřibral,věčně mě tahá za uši ,tlamu a vůbec si se mnou dělá co chce .Naposledy se mi setkala hlava se zadní částí těla ,no prosim!!!! .Kolikrát je to úplně bezdůvodně. Vždyť jsem ještě malé štěně ,které ho pomalu dorůstá a to je už jenom 1 cm
ale stejně .Sem tam na něj skočím,okoušu mu nohy,chytám mu ocásek,trochu do něj šťouchnu,rozcupuji mu hračky ,nějakou tu deku. No ,ale mám ho rád ,opravdu. Přece se nebudeme nudit , to by byl psí život.:-)))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama